Скарга на співробітників інженерно-фізичного факультету

Хотите стать студентом НТУ "ХПИ"? Задайте вопросы здесь.

Модератор: Модераторы

Скарга на співробітників інженерно-фізичного факультету

yaroslavzh » 16 июл 2017, 15:17

Доброго дня, шановні співробітники приймальної комісії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»!
Я абітурієнт, Ярослав Жуков, цього року планую вступати до одного з ВНЗ Харкова та маю квоту при вступі. Обираючи спеціальність та університет я пішов до НТУ «ХПІ». На території було чимало агітаторів з різних факультетів та мене спіймали співробітники інженерно-фізичного факультету та розповідали про спеціальності факультету «Комп’ютерна механіка» та «Інформаційні технології проектування». Мене це зацікавило і мене повели до приймальної комісії факультету, що знаходиться на третьому поверсі учбового корпусу № 2, обіцяли допомогти подати заяву та розповісти детальніше про спеціальності. Оскільки я маю квоту при вступі, то я повинен подавати заяву у письмовому вигляді, щоб не втратити квоту. Роблячи довгу історію коротшою, мені запропонували створити електронний кабінет та подати заяву через нього, хоча в мене були при собі документи, що підтверджують квоту, звичайно я відмовився, щоб не втратити квоту. Під час спілкування зі співробітниками інженерно-фізичного факультету мене заплутали стосовно умов вступу у 2017 році, наскільки я зрозумів вже вдома перечитуючи правила вступу, вони гадки не мають що написано в умовах вступу та вводять абітурієнтів в оману. Також у мене викликало підозру, що на поверсі не було жодних розпізнавальних знаків факультету, лише інформація щодо спеціальностей «Комп’ютерна механіка» та «Інформаційні технології проектування» та позначка щодо кабінету де можна подати заяву онлайн (фотографію додаю до листа http://www70.zippyshare.com/v/kjXZdzOO/file.html ).
Вже розбираючись вдома та вивчаючи сайт інженерно-фізичного факультету http://www.kpi.kharkov.ua/ukr/faculty/inzhenerno-fizichnij-fakultet/?id=8 я зрозумів, що насправді мені розповідали про спеціалізації, та взагалі спеціальностей та спеціалізацій на факультеті набагато більше. Також я зрозумів, що приймальна комісія факультету розташована на четвертому поверсі учбового корпусу № 2, а не на третьому і от тепер я не розумію куди мене взагалі відводили. Уважно вивчаючи вдома умови вступу я знайшов багато розбіжностей з тим, що мені розповідали співробітники інженерно-фізичного факультету на третьому поверсі, а також я прочитав в умовах вступу 2017 року, що так званий консультаційний центр має бути розташований при приймальній комісії та має допомагати абітурієнтам, а не вводити їх в оману (розділ VI, пункт 2 умов вступу).
Звичайно ж подавати заяви на запропоновані мені спеціалізації я тепер не збираюсь, але й не хочу, щоб інших абітурієнтів продовжували заплутувати та дурити. Дуже сподіваюся, що ви розберетеся та виправите ситуацію, адже мені досі не зрозуміло куди мене відводили, якщо приймальна комісія інженерно-фізичного факультету НТУ «ХПІ» знаходиться зовсім в іншому місці. Додам, що я також надіслав листа до Міністерства освіти і науки України.

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1